Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vtipné texty, fórky, frky, anekdoty, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, frky, anekdoty, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice apod.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Žhavé výstřely, Boston Bruins, Textařka, Exilový prezident, Historik, Básník, Máj, Romantismus, Prezident, New Jersey Devils, Poslanci, Voják, Poprava, Antropolog, Křesťanství, Nobelova cena, KHL, Rock ‚n‘ Roll, Trest smrti, Malíř, Politik, Nežijící, Sochař, Mluvčí, Zpěvačka, Scénárista, Američan, KSČ, Závodník, Country, Poslanec, Prezidenti ČR, Překladatel, Maršál, Továrník, Životopis apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Adventury, Strategické onlinovky, Barbie hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Omalovánky, Auta a závodní, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, humor, odkaz, Pozadí na plochu monitoru, Databáze osobností Kdo je to?, info, F, Přání k jmeninám, sms ke svátku, zábava, zajímavosti, Online hry zdarma, Státní prapory států světa

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Milka, SMS, Košíčky, Keramika, Francouzsky, Desktop, Linux, Květiny, Rumové řezy, Vánoční svícen, Smrk, Štědrý den, Vánoční koledy, Linecká kolečka, Zima, Cesmína, Štědrý večer, Tiskárna, Patchwork, Ježíš Kristus, Přáníčko, Brambořík, Monitor, Adventní kalendář, Svíčky, Zdraví, Sněhulák, Neviňátko, Řetězy, Osvětlení, Historické ozdoby apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, stavby, jídlo a nápoje, hmyz, halloween, rostliny, muži, láska, osobnosti a lidé, mapy, květiny, nápoje, zvířata, věda, náboženství, ovoce, auta, nástroje a přístroje, přístroje, smajlíci a emotikony, zelenina, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Strategie, Karetní a podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značky, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, Sexy Angelina Jolie, V, internet, Online zeměpisné testy zdarma, Pozadí na plochu monitoru, Hry pro nejmenší online, Online biografie, životopisy osobností, doporučujeme

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Moudra, hlášky, rčení, výroky, motta, aforismy, moudrosti

Citáty slavných, Moudra, hlášky, rčení, výroky, motta, aforismy, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o štěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: zdarma, weby, Full HD tapety na PC, Tapety na plochu voda, Hry pro dívky online, Tapety na plochu PC, školství, Omalovánky k vybarvení, Online biografie, životopisy osobností, zdroje informací, pro děti, Super online kvízy

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Obrázky na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, displej, smartphone, monitor, PC, počítač, tablet, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Android, Java ME, Windows XP, FreeBSD, Windows 2000, Windows 7, macOS, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 95, Windows 98. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, rostliny, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, letadla, hudební tapety, dopravní prostředky, sportovní pozadí, zvířata, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, voda a bubliny, noční města. Dostupné rozměry 1600x2560, 1536x2048, 375x812, 1920x1440, 1280x1024, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1600x900, 320x568, 2048x1536, 2160x3840, HD 1280x720, 360x760, 1600x1200, 2560x1440 atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: webovky, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník, Sexy Uma Thurman, Online adventní magazín, URL, Přehled souborových přípon, Omalovánky k vytištění pro děti, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přehled státních vlajek států světa

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Massachusetts, Jižní Karolína, Maryland, Virginie, Montana, Nevada, Utah, Kansas, Havaj, Missouri, Georgie, Louisiana, Rhode Island, Iowa, Texas, Nebraska, Idaho, Connecticut, Severní Karolína, Aljaška, Arizona, Minnesota, Delaware, Indiana, Colorado atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, měny, firmy a společnosti, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu apod.

Fórky, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O manželství, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O důchodcích, O škole, O Somálcích apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: M, zeměpis, Super online flash hry, Superhry a hry online zdarma, volný čas, Obrázek Sexy žena, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší online, odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, hyperlinky, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Další odkazy:

Flags of the world countries
Ekonomika Ruské federace
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Dubai city
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Filmy, filmová kamera, střih
Odkazy na užitečné webové stránky
Sítě pro chytráky
Doporučené internetové odkazy
Winona Ryder fotky
Sexy Anna Kurnikovová
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Grunge hudební styl
Omalovánky - dinosauři

Děkujeme vám za vaši návštěvu.