Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, státy usa, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Havaj, Aljaška, Ohio, Vermont, Washington, Missouri, New York, Iowa, Louisiana, Idaho, Západní Virginie, Colorado, Wyoming, Texas, Connecticut, Georgie, Severní Karolína, New Jersey, Arizona, Massachusetts, Pensylvánie, Utah, Virginie, Florida, Oregon atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Píseň, Lindt, Drážďany, Schleich, Text, Brno, Osvětlení, Zima, Vánoční prostírání, Film, Vánoční stromeček, Pastýř, Obrazovka, Tapeta, Jmenovka, Vosí hnízda, Ostrava, Kapr, Vánoční trhy, Písnička, Vánoční svařák, Vánoční punč, Vánoční koledy, Neviňátko, Křesťanství, Milka, Vánoční kaktus, Vinná klobása, Sněhová vločka, Tisk, Wallpaper apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Moudra, aforismy, úsloví, myšlenky, moudrosti, hlášky, rčení

Citáty slavných, Moudra, aforismy, úsloví, myšlenky, moudrosti, hlášky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: cestování, volný čas, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Staré hry online, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, pro dospělé, M, webovky, Tým NHL Arizona Coyotes, Online hry pro děti zdarma, Online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie slavných osobností

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázky na PC - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, monitor, tablet, počítač, phablet, notebook, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, PC a pro operační systémy Java ME, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows NT, Red Hat Linux, Linux Mint, Android, Windows 10, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 98. Pozadí na tablet z kategorií příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, psi a štěňátka, hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, zvířata, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, rostliny, sportovní pozadí. Vyberte si rozměr z 1280x768, 360x640, 768x1024, 360x720, 1536x2560, 2560x2048, 2560x1440, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1152x864, 360x760, 1920x1280, 393x786, 800x1280, 2160x3840, 1600x1200 atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jezulátko, Vánoční tapety, Recepty, Jmelí, Vánoční koule, Pro děti, Santa Claus, Sněhová vločka, Bramborový salát, K Vytištění, Kavkazská jedle, Hostina, Patchwork, Pastýř, Santa, Kuba, Stromeček, Tiskárna, Jesličky, Tichá noc, Adventní kalendář, Adventní trhy, Plzeň, Adventní svícen, Historické ozdoby, Štóla, Staroměstské náměstí, Vídeň, Vánoční stromeček, Třásně, Mrazík apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, státní správa, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, křesťanství, filozofie, záliby a hobby, školství a vzdělávání, národnost, profese a zaměstnání, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, umělci a umění, zločin a právo, politici, psychologie, poruchy, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Střílečky, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Sportovní, Strategie, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, weby, tipy, zábava, Biografie slavných osobností, webové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, školství, Celebrita Amanda Bynes, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vtipné texty, fórky, anekdoty, frky, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, anekdoty, frky, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak přehrát, jak spustit, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést soubory následujících typů: komprimace dat, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Aljaška, Connecticut, Kalifornie, Mississippi, Arkansas, Oregon, Kentucky, New Hampshire, Illinois, Wisconsin, Nevada, Nové Mexiko, Minnesota, Západní Virginie, Washington, Texas, New Jersey, Vermont, Florida, Kansas, Jižní Karolína, Virginie, Rhode Island, Michigan, Arizona atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, URL, doporučujeme, Cestovatelské stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Saudi Arabia, pro děti, Životopisy osobností, Seznam státních vlajek, R

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, cestování, politika, zločin a právo, náboženství a křesťanství, jídlo, školství, sport, různé, technika, software, materiály, filozofie, fyzika, účetnictví, latina, český jazyk, nápoje, matematika, psychologie, nemoce, internet, zkratky, nástroje atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, online html5 hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Barbie hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Střílecí hry apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Prapory českých měst, zajímavosti, Stručný slovník pojmů a termínů, HTML5 Browserspiel, počítače, PC tapety pro Windows, Nejhranější hry online, Přáníčka k jmeninám (ke svátku) ke stažení, odkazy, multimédia, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: hyperlinky, internet, F, Dopravní značky, Obrázky na PC, Amanda Bynes, kuriozity, Dopravní značky, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky na PC, Vlajky spojených států amerických, V, Přání, přáníčka, blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:


Alyson Hannigan
Partnerské internetové stránky
Celebrity Eri Aikawa
Biografie Matsushima Nanako
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Linky na partnerské weby
Bayern München
Naše tipy na užitečné weby
Cestovatelské tipy na cesty
Obrázek Rozesmátá blondýna
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Kliparty a obrázky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.