Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak převést, jak importovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, video soubory, grafiku, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, obrazy disků, komprimace dat apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Oddechové hry, Deskovky, Logické hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Akční gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Vše o Vánocích - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Patchwork, Film, Vánoční koledy, Korálky, Santa Claus, Kinder, Vánoční filmy, Desktop, Kuba, Recepty, Jesličky, Vykrajovátka, Koledy, Slámový adventní věnec, Drážďany, Jmelí, Historické ozdoby, Vánoční koule, Plzeň, Zdraví, Sněhová vločka, Vánoce, Kapr, Vánoční punč, Staroměstské náměstí, Vinná klobása, Samolepky, Nový rok, Mrazík, Osvětlení do oken, Vánoční svařák apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: zábava, Prapory všech zemí světa, M, Online vánoční webzine, Lechtivé fotky Sharon Stone, Online životopisy, biografie, Webové html5 hry zdarma, F, Vlajka Wallis a Futuna, Databáze osobností Kdo je to?, počítače, weby, internetové stránky

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, země EU, firmy a společnosti, měny apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Střílečky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Závodní, Karetní, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Síť, cestování, zábava i hry

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Překladatel, Husité, Prezidenti, Životopis, Florida Panthers, Ekonom, Vojevůdce, Máj, Žijící, Pedagog, Herečka, Nežijící, Poslanci, Básník, Habsburkové, Itálie, Hejtman, Hokej, Prezident, Charta 77, Kněz, Atentát, Poprava, Čeští králové, NHL, Vojáci, Rakušan, AIDS, Křesťanství, Žhavé výstřely, Dallas Stars, Teolog, Československo, Lord, Spisovatel, KSČ apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:Dopravní značení, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, školství, Nejlepší hry pro dívky, Milla Jovovich, pro děti, webovky, Vlajky měst České republiky, Visit New York city, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Severní Dakota, Arizona, Louisiana, Colorado, Utah, Idaho, Tennessee, Nebraska, Havaj, Oklahoma, Washington, Oregon, Arkansas, New Hampshire, Virginie, Delaware, Mississippi, Kalifornie, Západní Virginie, Iowa, Nevada, Wisconsin, Severní Karolína, Maryland, Maine atd.

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. lze použít v phablet, mobilní telefon, PC, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, displej, notebook, monitor, smartphone, tablet a pro operační systémy Mac, Linux Xubuntu, Linux Fedora, SUSE Linux, Linux Ubuntu, OSX, Windows NT, Windows XP, Slackware, Windows 98, macOS. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, auta, zvířata, budovy a stavby, wallpapery, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, noční města, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, jídlo a nápoje, letadla, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, dopravní prostředky. Dostupná rozlišení jsou hi res 2560x1920, 412x846, 800x600, 2048x1536, 1680x1050, 360x640, 1280x854, 1600x2560, 360x720, HD 1280x720, 1536x2048, 1152x1920, 1600x1200, 1920x1200, 1536x2560, 1440x900 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lego, Slámový adventní věnec, K Vytištění, LED svíčky, Ostrava, Staroměstské náměstí, Bramborový salát, Pokrmy, Vánoční ozdoby, Pozadí, Desktop, Hostina, Kameňák, Recepty, Text, Vánoční hvězda, Václavské náměstí, Vánoční tapety, Vánoční dekorace, Brno, Perníčky, Vánoční prostírání, Sám doma, Píseň, Ježíšek, Pastýř, Plzeň, Blahopřání, Samolepky, Dia, Vinná klobása apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Online testy zdarma, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Celebrita Ashley Olsen, Hry pro nejmenší online, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo, Omalovánky k vybarvení, tipy, Super online kvízy, Přehled souborových přípon, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, příroda, fyzika, rostliny, nápoje, nástroje, cestování, filozofie, materiály, věda, školství, účetnictví, technika, literatura, ekonomie a ekonomika, internet, jídlo, matematika, hardware, český jazyk, zkratky, bankovnictví, počítače, sport atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Prapory regionů a království, cestování, Ilustrace, obrázky, Casino, Wallpapers na PC ke stažení, internet, Členské země americké federace, Tým NHL Colorado Avalanche, Online biografie, životopisy osobností, zajímavosti, doporučujeme

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Informace, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: URL, Hry pro kluky, P, A, Obrázky vlajek států světa, Sexy Uma Thurman, Staré hry online, Vlajky spojených států amerických, Tapety na PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Texty přáníček k svátku podle jmen, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Další odkazy:

Přání k jmeninám
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Brooke Shields
Tým NHL Florida Panthers
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie, životopis Keira Knightley
Tipy na zajímavé weby
kasino daring
Tipy na Partnerské weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Windows wallpapers
Tipy na užitečné weby
Andrés Iniesta
Obrázek Náruživá kuřačka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.