Partnerské weby, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Full HD pozadí na PC - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. vhodné pro notebook, mobil, monitor, smartphone, phablet, počítač, displej, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, PC a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows XP, Lubuntu, Mac, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, tenisté a tenistky, fantasy, flóra, stromy, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, květiny, hmyz a pavouci, nature - příroda, motorky, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, ptáci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, Formule 1. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 1024x768, 1280x1024, 1280x854, 1920x1440, 360x760, 1600x1200, 2048x1080, 1920x1200, 1366x768, 1440x960, 1600x900, 1366x1024, 1280x800, 640x480, 854x480 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Internet, síť, volný čas a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, státy usa, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, internet, kultura, materiály, matematika, stavebnictví, různé, chemie, rostliny, cestování, lékařství a medicína, věda, psychologie, bankovnictví, školství, sport, český jazyk, latina, zločin a právo, politika, zkratky, fyzika, ekonomie a ekonomika, software atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, kuriozity, Přehled států světa a jejich vlajek, pro děti, Tým NHL Arizona Coyotes, Wallpapery na tablet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, Wallpapery, omalovánky, spoření, zajímavosti, Pozadí na PC, Přehled souborových přípon, Přehled formátů souborů

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herečka, Pittsburgh Penguins, Olympijští vítězové, Válka, Zlatý slavík, Křesťanství, Američan, Orlík, Rakušan, Habsburkové, Voják, Poslanci, Spisovatel, Zpěvačka, KHL, Královna, Zpěvák, Sebevražda, Český slavík, Prezident USA, Státník, Nežijící, Žijící, Slovenští prezidenti, Manýrismus, Poslanec, Esejista, Básník, Architekt, Producent, Podnikatelé, Lord, Trest smrti, Washington Capitals, Komik, Prezident apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, kultura, materiály, literatura, nástroje, technika, stavebnictví, nápoje, bankovnictví, zločin a právo, fyzika, počítače, náboženství a křesťanství, internet, latina, sport, různé, účetnictví, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, rostliny, politika, nemoce, jídlo atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Maine, Wyoming, Delaware, Minnesota, Západní Virginie, Washington, New York, Iowa, Virginie, Idaho, Colorado, Mississippi, Montana, Vermont, Georgie, Massachusetts, Nové Mexiko, Severní Karolína, Kentucky, Kansas, Tennessee, Arkansas, Alabama, Wisconsin, Connecticut atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:V, pro dospělé, zábava, Biografie slavných osobností, Obrázek Femme fatale, hyperlinky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, počítače, Biografie, životopis Shannon Elizabeth, doporučujeme, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dopravní značení

Fórky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipné texty, ftipy, černý humor, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Informace, volný čas a zábava

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, ptáci, muži, hmyz, stavby, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, symboly, dopravní prostředky, ženy a dívky, přístroje, mapy, hudba, nápoje, květiny, věda, halloween, Vánoce a Advent, láska, ovoce, náboženství, rostliny, sport atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: F, info, URL, Cristiano Ronaldo football, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hazardná hra, Vánoční magazín, Stručný encyklopedický slovník, Biografie známých osobností, linky

Wallpapery na tablet - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na tablet. můžete využít v phablet, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, mobil, počítač, smartphone, mobilní telefon, displej, PC a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Mac, Windows 95, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, macOS, Android, OSX. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, fraktály, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, Formule 1, tenisté a tenistky, zvířata, květiny, ptáci, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 1024x600, 1280x720, 2560x1440, 1680x1050, 1600x900, 1200x1920, 640x480, 375x812, 1280x800, 2160x3840, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1920x1440, 3200x1800 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Náš tip, volný čas a zábava

Frky, kameňáky, fóry, vtipy, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, kameňáky, fóry, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Windows, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O Slovácích, O mužích, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: webovky, Super free web games zdarma, internetové stránky, Přání ke kulatým a půlkulatým narozeninám, Full HD pozadí na PC, cestování, Nejlepší online hry zdarma, Celebrita Gábina Partyšová, zadarmo, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky zdarma

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Akční gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Adventury, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Sportovní gamesy apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Klíčová slova: weby, Hry pro kluky, webové stránky, Vlajky států USA, Free game online hry, Country flags, zdroje informací, odkaz, humor, Hry pro nejmenší online, zeměpis, Wallpapers na plochu počítače, Přesná předpověď počasí na 7 dní, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Arsenal F.C.
Turkey
Partnerské internetové stránky
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Cestování po ČR a Evropě
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vtipy
Tipy na užitečné weby
Tapety sport na plochu
Linky na partnerské weby
United Kingdom
Charlize Theron
Odkazy na užitečné webové stránky
Wallpaper s vajíčky vhodný na plochu počítače
Textová přáníčka a obrázky k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.