Naše tipy, cestování, hry, zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, politici, Spisovatelé a básníci, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, vlastnosti, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, politika, přezdívky, filozofie, profese a zaměstnání, mytologie, osobnosti, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, poruchy atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, měny, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Vánoční web, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, weby, pravidla a varianty pokerových her, Pozadí na PC ke stažení, zajímavosti, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Počítačové a deskové strategické válečné hry, volný čas, Super online kvízy, cestování, zdroje informací

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Logické hry, Omalovánky, Auta a závodní, Oddechové hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Barbie hry apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, F, Přehled zkratek a akronymů, Free game online hry, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, A, webovky, humor, Liverpool F.C. - anglický fotbalový klub, odkazy, B, Seznam souborových přípon

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Anekdoty, vtípky, frky, fóry, fórky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtípky, frky, fóry, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O zvířátkách, O manželství, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O ekonomech, O Windows, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, písma, fonty, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky na plochu počítače, Sexy Jenny Mc Carthy, V, tipy, R, Amy Weber, Tapety do mobilu, Obrázky zdarma, URL, info

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Pro dívky, Klasické, Logické, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, hardware, rostliny, zločin a právo, technika, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, počítače, věda, účetnictví, lékařství a medicína, matematika, nástroje, různé, software, příroda, cestování, bankovnictví, politika, internet, chemie, psychologie, jídlo, literatura atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, počítače, Vlajky států USA, Gillian Anderson, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online testy a kvízy, Texty přání k svátku podle jmen, Vlajky států obrázků, internetové stránky, Obrázky a kliparty zdarma

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nevada, Mississippi, Wisconsin, Iowa, New Jersey, Missouri, Indiana, Oregon, Kalifornie, Severní Karolína, Virginie, Georgie, Texas, Minnesota, Utah, Louisiana, Arizona, Connecticut, Tennessee, Michigan, Rhode Island, Illinois, Colorado, Oklahoma, Maine, Severní Dakota atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: V, Onlinovky zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu fraktály, Pozadí na plochu počítače, Online adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, Super online flash hry, Dopravní značky, Liverpool F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Latvia
Romantické zamilované sms vzkazy
Partnerské internetové stránky
Nicaragua
Biografie Rachel Stevens
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka Jugoslávie
Zajímavé internetové odkazy
Wayne Mark Rooney - anglický fotbalista
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Dallas Stars
Online tetris hry zdarma
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky
Sexy Julia Stiles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.